Vyhledávání na webu

Kvalita

„Cesta ke spokojenosti a úspěchu.“ 

Aby recyklovaná pryž, splňovala environmentální podmínky, musí být vyráběna ve vysoké kvalitě – tj. ze známého a konzistentního výchozího materiálu. Recyklovaná pryž společnosti ASSCO s.r.o. se vyrábí pouze z technologického odpadu EPDM, které odebíráme přímo od výrobců EPDM výrobků a podléhá přísné a důkladné kontrole kvality.

Ve společnosti ASSCO, s.r.o. je standardním postupem odebírat vzorky každé denní produkce k měření a kontrole hlavních vlastností. Tyto záznamy jsou bezpečně uloženy pro případ, kdyby se zákazník chtěl zeptat na kvalitu konkrétní dodávky. Společnost ASSCO s.r.o. je certifikována v souladu se systémem řízení jakosti ISO 9001 (certifikát ke stažení na konci textu) a pravidelně kontrolována.

Mimo denní kontrolu jakosti společnost provádí pravidelná testování na obsah vybraných 8 PAU, kdy jsou denní vzorky sledované šarže homogenizovány a postupným dělením (dle EN 142142) je vytvořen reprezentativní vzorek,  jenž je odeslán do akreditované laboratoře pro posouzení PAU (zprávu o vyjádření a výsledcích PAU naleznete dole na konci textu).

V případě, kdy je pryžový granulát  využit jako surovina pro výrobu produktů z recyklované pryže, jež jsou pojeny polyuretanovým lepidlem, navíc dochází k fixaci látek obsažených v pryžovém granulátu, protože granule jsou obaleny pojivem a ty brání extrakci těchto aromátů na povrch.

Ozvěte se nám

Volat nám můžete na číslo +420 774 055 974, nebo nám napiště zprávu.