Vyhledávání na webu

O společnosti

Společnost Assco, s.r.o. byla založena v roce 1991 a patří mezi nejvýznamnější zpracovatele recyklovaných SBR a EPDM pryží v České republice. Od tohoto data jsme se vypracovali na silnou společnost, které záleží nejen na spokojenosti svých zákazníků, ale rovněž také na čistotě životního prostředí.

Logicky nás tato skutečnost vedla ke spojení se společností REC Group s.r.o. a od ledna 2017 jsme se stali členem této skupiny. Firma Assco sídlí v Uherském Brodě, kde společně s firmami RPG Recycling, s.r.o a GELPO, s.r.o. tvoří divizi, která se zaměřuje na zpracování odpadů z pryže od sběru přes zpracování na drť až po výrobu hotových výrobků z EPDM a SBR pryží. Kromě provozovny v Uherském Brodě má Assco s.r.o. další provozovnu v Rokytnici v Orlických Horách.

V oblasti SBR recyklované pryže spolupracujeme s mnoha protektorovacími centry a pomáháme tak snížit dopad jejich činnosti na životní prostředí. Provozujeme zařízení pro zpracování SBR drásaniny jak z nákladních, tak osobních pneumatik. Drásaninu vyrábíme ve frakcích dle požadavků zákazníka. Požadovaná frakce závisí na konkrétních potřebách Vašeho produktu a vlastnostech, které hledáte.

V oblasti EPDM recyklované pryže spolupracujeme s firmami, které používají EPDM pryž pro výrobu svých výrobků a my vykupujeme jejich technologický odpad, který vzniká při výrobě. 


Činnosti naší společnosti:
  • výroba gumových drtí
  • výroba drásaniny
  • přepracování a úprava materiálů dle individuálních požadavků (drcení, osévání)

Proces zpracování pryže

Ozvěte se nám

Volat nám můžete na číslo +420 774 055 974, nebo nám napiště zprávu.